I Am Freedom Signature Makeup

Hej!

  Jak wspominałam obok Nyx'a, I Am Freedom jest drugim konkursem, na który przygotowałam pracę w ciągu ostatnich kilku dni. Pracy było sporo, ale w końcu mogę przedstawić efekty :)

Makijaż dla NYX'a wyszedł mi bardzo fantazyjny, dla Freedom zdecydowałam się wykonać coś "normalnego", ale oczywiście nie bez dozy szaleństwa :)


W uzyskaniu tej ferii kolorów pomogła mi paleta Makeup Revolution Matte Brights i cienie Kobo Mono nr 150 Neon Lime i 147 Neon Orange. Muszę przyznać, że Kobo daje radę. Cienie są cudownie aksamitne i powalają pigmentacją, muszę kupić więcej kolorów!


Do podkreślenia brwi użyłam kremowego Cienia Maybelline Color Tattoo w kolorze czarnym. Bajka <3 całość utrwaliłam żelem do brwi Lovely Brows Gel Creator. Mascara świetnie utrwala, daje kolor i ma genialną drobną szczoteczkę, znacznie lepszą niż ogromniasta szczota z Wibo ;p


Na ustach znalazła się kredka z Golden Rose i moja ukochana matowa szminka z Kobo w kolorze Nicea. Poluję na resztę kolorów z tej serii, ale niestety w mojej Naturze ciągle są wykupione ;c

Jest i film! :)
TWARZ:
- podkład - Kobo Ideal Cover Makeup nr 406 Ivory Beige;
- korektor - Eveline Art Scenic nr 04 Light;
- puder pod oczy - Rimmel Match Perfection nr 001 Transparent;
- puder do twarzy - Ecocera sypki puder ryżowy;
- bronzer - Kobo nr 306 Egyptian Sand;
- róż - Wibo Smooth'n Wear nr 1;
- rozświetlacz - Kobo nr 310 Moonlight;